מעלותיה של האבן הטבעית

מעלותיה של האבן הטבעית עבודת אבן טבעית

היום ידוע שאבן טבעית היא האופציה המרשימה והיוקרתית ביותר לחיפוי או ריצוף, בין אם מדובר באבן ירושלמית, באבן בזלת או בכל אבן טבעית אחרת, אם רוצים לתת לביתכם מגע של יוקרה אין כמו אבן טבעית לעשות את העבודה.

לאבן הטבעית יש מעלות רבות, אך רבו השמועות על חסרונותיה ולכן באתי במאמר זה לבטל את השמועות הידועות לנו עליה. אבן לריצוף

שנים רבות אני עוסק בכל הקשור לאבן טבעית, משלב הכרייה דרך העיבוד שלה ועד להתקנתה בבית הלקוח, בזמן הזה יצא לי לשמוע לא מעט אנשים שבאו עם דעות קדומות שכמובן הוכחתי אותם אחרת.

 

בריצוף למשל טענו שלאבן יש נטייה להתלכלך הרבה יותר מאריחים מסוג אחר והרי כל ריצוף נוטה להתלכלך, אך בעניין זה לאבן יש מעלה על מתחריה, מעלה זו היא המראה שלה,לאבן יש מראה מגוון וכך לרוב עם יש כתם או לכלוך על הריצוף הוא פשוט נבלע ונעלם בדוגמה של האבן.

בנוסף לזאת גם טענו שהאבן הטבעית לא עמידה מפני נזקים וההיפך הוא הנכון משום שאם תיקחו אריחים כאלו או אחרים הם יותר שבירים מאשר אבן ולכן עם האריח יקבל מכה חזקה יש סיכוי שהוא לא יחזיק מעמד, לעומת זאת אריחים מאבן טבעית עמידים הרבה יותר ולכן הם יכולים לספוג מכות חזקות מאוד, וגם אם האבן נפגעה בסופו של דבר אפשר פשוט לסתום את מקום הפגיעה וללטשו שובוהאבן חוזרת למראה הרגיל ללא שום פגע כאילו לא קרה דבר. פאנל אבן טבעית

טענה נוספת שיוצא לי לשמוע רבות היא לגבי התחזוקה היקרה של האבן, דבר שהוא בכלל לא נכון. כי הרי כל ריצוף צורך תחזוקה, למשל בניקיון – את האבן מנקים כמו שמנקים כל ריצוף אחר, בעזרת סמרטוט וחומרי ניקיון, ההבדל היחיד הוא שחומרי הניקיון הם חומרים המותאמים לניקיון של אבן טבעית.

אבן טבעית

בנוסף לזה אבן יותר קלה לתחזוקה מאריחים אחרים משום שאם הזמן הבלאי מצטבר והאבן כמו גם האריחים השונים מאבדים מאיכותם, מצבעם ומהברק ולכן צריך לחדש אותם, ההבדל הוא שאת האריחים צריך להחליף לחדשים לעומת האבן שפשוט צריך ללטשה שוב ולהחזיר אליה את היופי והברק ממש כאילו ריצפתם מחדש, ומיותר לפרט ולהסביר שליטוש הרבה יותר זול מאשר לרצף מחדש.

נדגיש שוב ונאמר, אבן טבעית משדרת מראה מרשים ויוקרתי– אם למשל עושים חיפוי קירות בבית או אפילו חיפוי של קיר אחד זה משנה את כל המראה והאיכות של הבית, מניסיון. עמודי אבן טבעית

בנוסף האפשרויות עם האבן הטבעית הן רבות, אם זה לחיפוי מדרגות או חומה, ריצוף אבני מדרך בחצר או אולי לבניית עמודים מעוצבים בסגנון רומי עתיק שנותנים לבית מראה מאוד יוקרתי ואירופאי, אפשר גם לבנות קשתות מאבן טבעית וספי חלון מדהימים שיגרמו לכל עובר ושב להסתכל, ואפשר גם ליצור אומנות באבן טבעית כמו קמין למשל או קרניזים שבאמת מוסיפים מראה ייחודי מאוד לבית שלכם !

כל מה שנשאר לכם הוא להרים טלפון אלינו לאבן הלשם להתייעץ ולבחור.

הייעוץ עלינו, הבחירה עליכם.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של אבן הלשם ולהתרשם מעבודותינו –http://evenhaleshem.com

אורי אלבז – 054-6957700

מלני – 054-3100009

מייל: uri12066@gmail.com

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון: 050-9847484
או לכתוב אלי ישירות מכאן

wwww.efratmeiri.co.il

  למידע נוסף ופרטים, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם

  אהבתם? שתפו!

  תגובות בפייסבוק

  תגובות בפייסבוק

  מחשבה 1 על “מעלותיה של האבן הטבעית”

  כתיבת תגובה