עיצוב מטבחים קטנים

עיצוב מטבחים קטנים עיצוב מטבח

עיצוב מטבחים קטנים נחשב לאתגר לא פשוט עבור אדריכלים ומעצבי פנים, היות ומדובר באחד החללים החשובים ביותר בבית- מקום הנחשב למפגש משפחתי בין בני המשפחה.
היות ומדובר בחלל המיועד לצרכים שונים ולא רק לבישול אלא גם לאירוח, חשוב מאד להביא בחשבון את עניין האחסון- במטבח יש צורך לאחסן חפצים שונים כגון תנור או מיקרוגל ולכן בעת עיצוב מטבחים קטנים חשוב להביא בחשבון כל פרט אשר ישפיע על עיצוב המטבח, כפי שניתן לראות כאן.

עיצוב מטבחים- פתרונות של מעצב פנים מטבח

אדריכלים ומעצבי פנים אינם נרתעים מפני עבודה עם מטבחים קטנים. עבורם עיצוב מטבחים קטנים אינה נחשבת למשימה בלתי אפשרית אלא בדיוק להפך.
בשל כך, אדריכלים מוצאים שלל פתרונות אשר מסייעים להם לעצב מטבח קטן בצורה הטובה ביותר. כאן נכנסים לתמונה אדריכלים אשר מביאים איתם את הניסיון על מנת לעצב את המטבח בצורה הטובה ביותר.
לצורך עיצוב מטבח קטן אדריכלים דוגלים בפתרונות יצירתיים אשר אנשים חסרי ניסיון לא היו מעלים על דעתם.
מה למשל ?
כך למשל כיום ניתן לראות ארונות או מגרות נשלפים כאשר המטרה היא לאפשר אחסון קל ונוח.
כיום כאשר רבים מבינים את החשיבות של תכנון מטבחים בצורה נכונה ומתאימה לאנשים המתגוררים בבית, אחד הפתרונות כאשר מדובר על מטבח קטן הוא איחסון חפצים במדפים נשלפים כאשר המטרה היא לשמור על סדר וארגון.
פתרון נוסף הוא יצירת חלל בהתאם למידה של המטבח, זאת על מנת לאפשר לאנשים המתגוררים בבית ליהנות מחלל המטבח על מנת לשמור על נוחות במטבח. דבר נוסף שיש להביא בחשבון הוא עניין הצבעים.
אם פעם לא היה נהוג לראות מטבחים צבעוניים, הרי כיום זה ממש לא כך. כיום הצבעוניות השתלטה על המטבח וניתן ליהנות ממראה מטבח צבעוני. כיום על מנת להכניס צבעוניות למטבח חשוב להקפיד על התאמה בין הצבעים על מנת ליצור מראה מושלם.

חשיבות פתחי איורור מטבח מודרני

אם עד עכשיו הזכרנו את החשיבות של עיצוב מטבחים מבחינת חווית הבישול, עכשיו חשוב מאד להביא בחשבון גם את חווית האכילה. כיום רבים מבינים כי זה לא מספיק רק לבשל אלא גם צריך ליהנות מהאוכל. אוכל, נחשב ובצדק לאחת מהנאות החיים הגדולות ביותר ולכן רבים מבינים כי על מנת ליהנות מהאוכל יש חשיבות רבה ליצור סביבה נוחה לבישול בה ניתן להכין מאכלים שונים. הרי ידוע כי יש קשר בין הסביבה בה האוכל מוכן לבין ההנאה מהאוכל, ולכן חשוב ליצור סביבה נעימה ככל האפשר.
אדריכלית או מעצבת פנים המומחית בתחום עיצוב מטבחים קטנים תהפוך את חווית האכילה לטובה יותר באמצעות המחשבה על אמצעי אוורור שונים אשר יסייעו להיפטר מריחות הבישול לא נעימים במיוחד. אדריכלית מנוסה תעשה שימוש בידע שרכש על מנת לאפשר ליהנות ממטבח קטן.

מאמר מאת חברת סמגל

הכנסו כאן ולמדו עוד על עיצוב פנים

תהליך עבודת המתכננת בפרויקט שיפוץ או עיצוב פנים
4 עצות לשלב הסופי ברכישת דירה
איך לבחור מעצבת פנים לפרויקט ?
עיצוב פנים בקלי קלות – מקומות אחסון
עיצוב פנים בקלי קלות – מטבחים

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון: 050-9847484
או לכתוב אלי ישירות מכאן

wwww.efratmeiri.co.il

    למידע נוסף ופרטים, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם

    אהבתם? שתפו!

    תגובות בפייסבוק

    תגובות בפייסבוק

    התייעצו איתי