כיצד בוחרים ברזים לשימושים השונים של הבית

כיצד בוחרים ברזים לשימושים השונים של הבית 

כיום אנו רואים מגוון רחב ביותר של ברזים המשמשים אותנו לצרכים שונים בבית

ברזי הבית מאפשרים לנו לבצע פעולות שונות, ובכל מקום בבית נוכל למצוא ברז מסוג אחר.
הסוגים השונים נועדו בכדי לתת מענה לצרכים שונים,
וחשוב לדעת כיצד להתאים את הברז בכל מקום בבית לשימוש שאנו עתידים לעשות בו.

אז כיצד נתאים את ברזי הבית לשימושים השונים בהם ? 

 • ברזי המטבח: בין הברזים השימושיים ביותר בבית אנו יכולים למצוא את ברזי המטבח. לברזי המבטח מספר שימושים- רחיצת כלים בכיור, שטיפת ירקות, מילוי מכלים שונים ועוד, ולכן עליהם להתאים למספר פונקציות. אחת השיטות להתאמת ברז המטבח לכלל הצרכים שלנו הינה שימוש בברז נשלף, אשר הינו ברז קל ביותר לשליטה ולתפעול אשר יכול לסייע לנו במגוון של מקרים. כאשר אנו בוחרים ברז למטבח, נדאג לבחור בברז אשר משאיר לנו את מרווח התמרון הגדול ביותר, ולכן גם אם לא נבחר בברז נשלף נקפיד על בחירת ברז גבוה, אשר אינו מגביל אותנו לשימוש בו רק בתוך הכיור. 
 • ברזי המקלחת: ברזי המקלחת נועדו בכדי לאפשר לנו להתרחץ בצורה טובה, אך גם בכדי להנעים את זמננו במקלחת, ולכן נרצה לבחור בברזים יעילים אך גם כאלו אשר יותאמו לנו אישית. כאשר אנו בוחרים ברזי אמבטיה, נבחר בברזים רחבים, אשר יספקו לנו זרם מספק של מים עמו נוכל להתרחץ בנוחות, אך מלבד זאת מומלץ גם לבחור בסוגים בעלי ראשים מתכווננים, אשר מאפשרים לו לשלוט בעוצמת הזרם, דרך יציאת המים ועוד כך שנוכל להתאים את זרם המים בדיוק לצרכים שלנו וליהנות מהשימוש בברזי המקלחת.
 • ברזי הכיורים: הכיורים השונים בבית, מלבד כיורי המטבח, נמצאים לרוב בחדרי שירותים, שם הם משמשים אותנו לשטיפת ידיים, או בחדרי כביסה, שם הם משמשים אותנו לשטיפת בגדים. במקרה של ברזי השירותים, אנו לא צריכים לבחור בדגמים מורכבים יתר על המידה, אלא בדגמים אשר יאפשרו לנו להכניס את ידינו לכיור בנוחות לשם שטיפתם, וכן אשר יתאימו לגודלו של הכיור אשר עלול להיות קטן ביותר. במקרה של ברזי חדר הכביסה, נרצה לבחור בברזים הדומים יותר לברזי המטבח, ואשר מאפשרים לנו לבצע כמה פעולות בעזרתם כך שאנו נוכל לשטוף בגדים, למלא גיגיות במים ועוד.

בחירה נכונה של ברזי הבית מקלה על השימוש שלנו בהם 

כאשר אנו בוחרים ברזים לביתנו, חשוב שנתאים אותם לצרכים שלנו בהתאם לשימוש שאנו עושים בהם בכל חדר בבית, כאשר לכל ברז מטרה שונה ולכן בכל חדר נבחר בדגם אחר. כמו כן, אין לשכוח שלברזים השפעה רבה על עיצוב הבית, ולכן נתאים אותם גם לקו העיצובי שבחרנו בכל מקום בו מוצב ברז, כך שנוכל ליהנות ממנו הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית.

מאמרים נוספים הנושאי עיצוב

עיצוב פנים בקלי קלות – מטבחים
5 המרכיבים העיקריים לחידוש הבית
תכנון מטבחים – כיצד לעשות זאת פשוט וקל
עיצוב בעזרת חומר ומרקם
עיצוב מטבחים קטנים

יש לכם שאלות ?
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון: 050-9847484
או לכתוב אלי ישירות מכאן

wwww.efratmeiri.co.il

  למידע נוסף ופרטים, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם

  אהבתם? שתפו!

  תגובות בפייסבוק

  תגובות בפייסבוק

  כתיבת תגובה

  התייעצו איתי