כיצד יש להתאים את המנגל לגינה

כיצד יש להתאים את המנגל לגינה 

שימוש בגריל בגינה יכול לשפר משמעותית את חווית השהייה שלנו בה

גריל בגינה מוסיף לנו אפשרות שימוש נוספת לגינה, ובעזרתו אנו יכולים לבשל בשר או ירקות,
ולהשתמש בגינה גם לשם עריכת ארוחות ולא רק לשם ישיבה בה,
אולם בכדי שהגריל ישמש אותנו לפי צרכינו ובצורה טובה,
עלינו לדעת כיצד להתאים אותו לגינה שלנו.

אז כיצד נתאים מנגל לגינה ? 

 • סכנת שריפה: כיום כאשר מדברים על גינות, אנו יכולים למצוא גינות פשוטות בעלות דשא בלבד, וכן גינות מעוצבות הכוללות בעיצובן שימוש בדשא סינטטי, ריצוף בחלקים שונים של הגינה ועוד. כאשר אנו בוחרים מנגל לגינה, חשוב שנבחר בסוג אשר לא יצור סכנת שריפה בגינה שלנו, ולכן נרצה לבחור בגריל אשר כולל הגנות מפני זליגת החומרים השונים היוצרים את האש על אזורים כגון עצי הגינה, דשא סינטטי וכל חומר דליק אחר בגינה שלנו. כמו כן, נעדיף להעמידו באזור מרוצף או באזור בו ישנו חול ולא דשא בכדי להקטין את הסיכוי להתפתחות שריפה.
 • מיקום הגריל: מיקום הגריל משפיע גם הוא על בחירת סוגו, ואנו צריכים להתחשב בדברים המקיפים אותו. במידה ואנו בוחרים גריל צמוד לקיר, חשוב לבחור בגריל בעל הגנה אשר תגן על הקיר, וכן בכזה בעל צורה אשר תאפשר לנו לעמוד בצדו השני בצורה נוחה. במידה ואנו בוחרים בגריל אשר נמצא במרכז הגינה, חשוב לוודא כי לו סימון ברור אשר ימנע סכנה בעת השימוש בו ואשר יצביע באופן ברור על מיקומו כך שאף אחד לא יתקרב אליו בטעות.
 • עיצוב הגינה: בחירת מנגל צריכה להתבצע בהתאם לגינתנו, כאשר אנו לוקחים בחשבון את הקו העיצובי שבו עיצבנו את הגינה. במידה ובגינה משולבים חומרים כגון אבנים שונות, נרצה לראות את אותו סוג אבנים גם בגריל הגינתי שלנו, דבר אשר יצור אחידות מסוימת בעיצוב. במידה ועיצבנו גינה בסגנון כפרי או מודרני, נבחר גם בגריל באותו סגנון, אשר יחמיא לסגנון העיצובי ויעצים אותו.
 • כמות האנשים: מנגלים מגיעים בגדלים שונים, אשר נועדו להתמודד עם בישול כמויות שונות של מזון בכל פעם. את המנגל הגינתי שלנו נבחר גם בהתאם לכמות האנשים שהוא עתיד לשרת, כך שככל שמדובר ביותר אנשים הרי שנבחר בגריל גדול יותר, וכמות אנשים מצומצמת תאפשר לנו לבחור בדגם קטן יותר. בחירת הגודל בצורה נכונה משפיעה רבות על השימוש שלנו בגריל, ומאפשרת לנו להשתמש בו בנוחות ובצורה אשר מתאימה לכמות הבשר שאנו מעוניינים לצלות עליו. 

כאשר אנו בוחרים בצורה נכונה את הגריל לגינה, אנו יכולים ליהנות ממנו יותר

מנגל לגינה מאפשר לנו לערוך ארוחות בגינתנו תוך צליית בשר והגשתו באופן מידי מהגריל לצלחת. התאמת הגריל בצורה נכונה משפרת את חווית השימוש שלנו בו, ומאפשרת לנו ליהנות לא רק מהשימוש בו אלא גם מההשפעה שלו על מראה הגינה.

מאמרים נוספים בנושאי גינה ופיתוח חוץ

עיצוב גינה קטנה
פרגולה מצללה או סככה
מעלותיה של אבן טבעית
שיפוץ רהיטים
קיץ ירוק עם גינה ירוקה

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון: 050-9847484
או לכתוב אלי ישירות מכאן

wwww.efratmeiri.co.il

  למידע נוסף ופרטים, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם

  אהבתם? שתפו!

  תגובות בפייסבוק

  תגובות בפייסבוק

  כתיבת תגובה