לסדר לעצמכם את הבית שתמיד רציתם

לסדר לעצמכם את הבית שתמיד רציתם

בית משפחת עוגן - מבט אל פינת האוכל
בית משפחת עוגן – מבט אל פינת האוכל

עיצוב בתים הוא נושא רחב ביותר, מדובר בתחום שעבור רובנו הוא מעניין ומרתק אבל עבור המעטים האחרים הוא לא רק כזה אלא הוא פשוט דרך חיים.
אומנם לכל אחד ואחת מאיתנו יש אופי שונה, צרכים שונים ודעה שונה לגבי איך אמור או איך צריך להיראות הבית שלנו מבחוץ ומבפנים, אבל ישנם פרמטרים שרלוונטיים ונכונים לגבי כולם. לא משנה אם אתם בעלי בית פרטי ומעוניינים בשיפוץ כללי מפנים ומבחוץ, או שאתם דיירים בבניין משותף שבסך הכל רוצים מספר מעוט של ליטושים מבחינת עיצוב הפנים.

אני אדריכלית העוסקת בתחום שנים ארוכות. עבורי לא מדובר רק בעבודה, אלא פשוט בהזדמנות להעניק משמעות לחייהם של אנשים אחרים, ולמצוא את הדרך לעשות זאת באמצעות עיצוב הבית וייעוץ מקצועי כיצד לעשות זאת נכון.

המקצועיות והניסיון שיכולים לעשות את כל ההבדל

בית משפחת רחמני, רגבים
בית משפחת רחמני, רגבים

הוספת מרפסת, בניית פרגולה, בניית חדר נוסף בביתכם, הפיכת מחסן לחלק מהבית או כל שינוי אחר בביתכם דורש היתרים ואישורים מתאימים. מי שכמובן לא עוסק בתחום ולא מבין לעומק את רזי היתרי הבנייה עלול בלא משים לבצע עבירות כאלו ואחרות שביום מן הימים עלולים להביא אל תיבת הדואר שלו קנסות במקרה הטוב וצווי הריסה מיידים במקרה הרע.

גם אם הבנייה או ההוספה נעשתה בתום לב וללא כוונה לעגל פינות או לתחמן את המערכת עדיין מדובר במעשה לא חוקי ובעזרת אשת מקצוע בעלת ניסיון רב בתחום תוכלו למנוע מצבים כדוגמת המצבים האלו. בנוסף, חשוב להדגיש שגם מבנים לא חוקיים או בנייה לא חוקית שכבר קיימת ניתנת לשינוי הסטטוס בעזרת מספר צעדים שגם אותם תוכלו להכיר ולבצע רק באמצעות אשת מקצוע שמבינה לעומק את התחום.

  למידע נוסף ופרטים, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם

  תכנון בתים פרטיים מבצעים בשותפות ומעורבות ניהול תקציב בניה

  אם חשבתם שאת העיצוב והשיפוץ בביתכם החדש אתם תעשו רק בעזרת רעיון כללי או מחשבה ערטילאית כדאי מאוד שכלל לא תתחילו את התהליך ולא תתחילו בכלל בתכנונים. תכנון בית פרטי דורש הרבה יותר מרק רצון או צורך רגעי, הוא דורש תכנון מוקדם לפרטי פרטים כאשר כל שלב ידוע מראש וכל שלב מתחיל רק כאשר השלב הקודם הסתיים. סוד הקסם בתכנון שיפוץ או שינוי ביתכם הפרטי הוא המעורבות והשותפות שלכם עם אשת המקצוע, רק כך תוכלו להגיע לתוצאות הרצויות שגם יתאימו לכם מבחינת האווירה והתחושה וגם יהיו ניתנים ליישום מבחינה אופרטיבית.

  אם בוחנים את הצעדים הראשוניים טרם תחילת העבודה יש קודם כל להחליט על התקציב ולעבוד לפיו ללא חריגות מיותרות. לאחר שנקבע התקציב יש לבדוק את המאפיינים של ביתכם והסביבה כדי לראות האם ניתן להוציא לפועל את התכנון הרצוי, כאשר במידת האפשר יש להגיש את התכנית לכל הגורמים הרלוונטיים ולקבל מהם את האישור לתחילת העבודה. עם תחילת העבודה יש לחשוב בצורה ירוקה, כלומר לחשוב כיצד ניתן למנף את השינוי בביתכם כך שגם יתרום לכם בעתיד אבל גם יטיב עם הסביבה שנמצאת מסביבכם.

  השלב האחרון בדרך לבית החלומות כלי עבודה לצביעת בית

  אחרי סיום העבודה עדיין יש פעולות קטנות שצריך לבצע כדי לראות את התמונה הגדולה ואחד הדברים הוא צביעת הדירה. לא משנה אם מדובר בצביעת בית פרטי, צביעת דירה 3 חדרים, צביעת דירה 4 חדרים או אפילו צביעה של דירת 5 חדרים ויותר עליכם לעבוד בצורה נכונה. בעזרת מחירון צביעת דירה של אתר תצבע לי תוכלו להיות בטוחים שגם ברמת התשלום אתם משלמים את המחיר הרצוי ושלא גובים מכם סכומים גבוהים ממה שנדרש.

  מאמרים נוספים בנושאים דומים

  סוגי ריצוף וחיפוי – אריחים ושיש למה צריך קונספט לעיצוב
  תמיד שמח במטבח 5 המרכיבים העיקריים לחידוש הבית
  מערכת קולנוע ביתי איך לשפץ ולהישאר בחיים ?
  שימוש בויטראז' באדריכלות תהליך עבודות המתכננת בפרויקט שיפוץ או עיצוב פנים
  עיצוב פנים בקלי קלות – חדר מגורים איך מתחילים תהליך שיפוץ בית או דירה יד-שנייה ?

  יש לכם שאלות ?
  אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון: 050-9847484
  או לכתוב אלי ישירות מכאן

  wwww.efratmeiri.co.il

   למידע נוסף ופרטים, מלא/י את הפרטים בטופס ואחזור אליך בהקדם

   אהבתם? שתפו!

   תגובות בפייסבוק

   תגובות בפייסבוק

   2 מחשבות על “לסדר לעצמכם את הבית שתמיד רציתם”

   כתיבת תגובה

   התייעצו איתי